Угода з користувачами

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином luzhanska-7.ua, надалі “Продавець”, і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки мінеральної води, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом “усної угоди”, та має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

1.5. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

“Інтернет-магазин” – сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

“Продавець” – організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

“Товар” – продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті luzhanska-7.ua.

“Покупець” – фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті luzhanska-7.ua.

“Одержувач” – фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

“Акцепт” – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

“Замовлення” – окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті luzhanska-7.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт luzhanska-7.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість замовлення мінеральної води не включає доставку до Одержувача.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена в розділі “Доставка” на сайті Продавця.

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги з купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.5. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше, ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті luzhanska-7.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки він не оплачений.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, що була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, що вказаний покупцем в замовленні.

3.3.5. Внести зміни в замовлення Покупець може не пізніше, ніж за 3 години до часу доставки замовлення. Якщо замовлення вже сформовано, скасувати його неможливо. Покупець може оформити і оплатити нове замовлення, при цьому забрати попереднє в пункті самовивезення, або, за бажанням покупця, може бути переадресований іншому одержувачу.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на сайті luzhanska-7.ua в розділі Доставка.

 1. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування. Термін виконання і доставки замовлення узгоджується з адміністратором інтернет-магазину окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості товару і його наявності, від непередбачених подій, що не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, пробки та інше).

4.2. У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення вимогам Покупця або товар в неналежному вигляді) подальші дії дивіться у розділі «Рекламації» на сайті luzhanska-7.ua.

4.3. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачеві/Покупцеві або його довіреним особам.

 1. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.5. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті luzhanska-7.ua мають довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію щодо певних властивостей та характеристик товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

 1. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Згідно з правилами компанії товари поверненню та обміну не підлягають.

6.2. Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур’єру причину повернення.

6.3. Покупець має право оформити лист із рекламацією, використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті або за адресою електронної пошти: svlmargit@gmail.com, вказавши причину і надавши відповідні опис і фото на підтвердження.

6.4. Правила подачі рекламації позначені на сайті Продавця в розділі “Рекламації”.

6.5. У разі заміни або повернення товару Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в тому ж вигляді, в якому він був йому доставлений.

6.6. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості подарунка в тому випадку, коли в Одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та інше), щодо яких Продавець не був проінформований.

6.7. У разі відмови від подарунка Одержувачем за попереднім дзвінком Покупець може отримати сплачені кошти за це замовлення.

6.8. В інших випадках Продавець розглядає скаргу протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, й результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

 1. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ. АВТОРСЬКІ ПРАВА.

7.1. Продавець є єдиним власником Торгової марки «ЛУЖАНСЬКА-7»  відповідно до Свідоцтва України №233525  від 10 листопада 2017 року.

7.2. Пунктом 2.4 статті 16 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» встановлено, що свідоцтво надає його власнику право використовувати знак та інші права, визначені цим Законом.

7.3. Згідно зі ст. 20 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені ст. 16 цього Закону, в тому числі, вчинення без згоди власника свідоцтва дій, що потребують його згоди, та приготування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

7.4. Порушенням прав власника свідоцтва вважається також використання без його згоди в доменних іменах знаків та позначень, вказаних у п. 5 ст. 16 цього Закону.

7.5. Для законного використання ТМ – нанесення його на будь-який товар, для якого зареєстрований знак, далі за текстом іменований «Товар», упаковку, в якій міститься такий Товар, вивіску, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару з нанесеним зазначеним знаком для продажу, пропонування його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення); застосування його в діловій документації чи в рекламі та в мережі Інтернет, у тому числі, в доменних іменах, потрібно отримати окремий дозвіл.

7.6. Якщо суб’єкти підприємницької діяльності виявили бажання використовувати ТМ в своїй діяльності, за дозволом на її використання вони можуть звернутися листом на електронну адресу svlmargit@gmail.com.

7.7. Продавець є власником виключних майнових авторських прав на ряд фотографічних творів, графічних зображень на сайті і є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті luzhanska-7.ua для ілюстрації товарів і послуг.

7.8. У силу презумпції оригінальності об’єктів авторського права, всі фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій та формальностей з моменту їх створення в усіх країнах світу відповідно до «Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів» 1886 року і Законом України «Про авторське право і суміжні права» 1993 року.

7.9. Суб’єкт виключних майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам і заборонити їх використання, якщо таке має місце, без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті luzhanska-7.ua, дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли на фото буде розміщено посилання на першоджерело.

7.10. Якщо іншими авторами було виявлено розміщення їх фото-творів на сайті luzhanska-7.ua всі претензії приймаються за адресою svlmargit@gmail.com

 1. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору за умовами Оферти.

8.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; зміни в Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

 1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.

10.3. Продавець вправі передавати свої права та обов’язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, що були замовлені на сайті luzhanska-7.ua.

10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

 

                                            ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ласкаво просимо на сайт компанії ТОВ «МАРГІТ». Тут Ви можете ознайомитися з Політикою конфіденційності нашої компанії у відношенні до будь-якої особистої інформації, наданої Вами через цей сайт. Нашою метою є захист конфіденційності Ваших даних та інформації, яку Ви надаєте нам за допомогою мережі Інтернет.

Компанія ТОВ «МАРГІТ» обслуговує цей сайт з Закарпатської області, Свалявського району, с. Солочин, санаторій «Квітка Полонини», б/н. Робота цього сайту підлягає нормуванню й тлумаченню відповідно до законодавства України.

Факт Вашого звернення до цього сайту означає, що Ви згодні з умовами цієї Політики конфіденційності, а також з Умовами використання цього сайту.

 

Посилання на інші сайти

Ця Політика конфіденційності відноситься до сайту https://luzhanska-7.ua (офіційному сайту компанії ТОВ «МАРГІТ»). Деякі наші філії та (або) програми можуть мати свою власну Політику конфіденційності, опубліковану на відповідних сайтах, і така Політика конфіденційності може відрізнятися від нашої. При зверненні на такі сайти ми рекомендуємо Вам вивчити їхню Політику конфіденційності.

 

Яку інформацію ми збираємо і як ми її використовуємо

Особиста інформація. На цьому сайті Ви можете повідомити нам інформацію про себе (наприклад, зазначити своє ім’я, адресу, номер телефону й адресу електронної пошти). Нижче описані варіанти надання такої інформації, а також зазначено, якого роду інформацію Ви можете нам направити, і приводяться правила її використання.

 • Зворотний зв’язок. Для того, щоб відправити нам електронне повідомлення за посиланням «Контакти» даного сайту, Вам досить зазначити своє ім’я та адресу електронної пошти, для того, щоб ми могли відповісти на Ваші запитання й коментарі. За бажанням Ви також можете надати додаткову інформацію про себе.
 • Поділитися з другом. Якщо Ви прагнете направити друзям посилання на інформацію, що вам сподобалася, Вам досить зазначити своє ім’я та адресу електронної пошти вашого друга. Ми використовуємо цю інформацію для пересилання вмісту вашому другові.
 • На нашому сайті зазначений номер телефону, поштова адреса й адреса електронної пошти для того, щоб відвідувачі могли направити свої запитання або коментарі. Якщо Ви направляєте нам електронне повідомлення, будь ласка, майте на увазі, що Ви надаєте нам вашу адресу електронної пошти та будь-яку іншу інформацію, що міститься у повідомленні.

IР-Адреса

З метою спрощення технічної підтримки сайту ми фіксуємо дані адресів мережного протоколу IP усіх відвідувачів нашого сайту. Дані про Вашу IP-адресу також допоможуть нам впізнати Вас при наступному відвідуванні нашого сайту.

Надання інформації

Ми не продаємо та іншим способом не розкриваємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту, за винятком випадків, описаних нижче, Ми можемо надати інформацію, отриману від відвідувачів цього сайту, постачальникам послуг, найнятим нами для надання послуг від нашого імені. Такі постачальники послуг мають право використовувати або розкривати інформацію тільки в обсязі, необхіднім для надання послуг від нашого імені або для дотримання вимог законодавства. Крім того, ми можемо розкрити інформацію про Вас (i) у випадку, якщо цього вимагає законодавство або судовий наказ, (ii) правоохоронним органам або іншим державним службовцям або (iii) у випадку якщо ми вважаємо, що таке розкриття необхідне або доцільне для запобігання фізичних збитків чи фінансових втрат або ж у зв’язку з розслідуванням підозрюваного або фактичного правопорушення.

Ми залишаємо за собою право передачі будь-якої інформації про Вас, що перебуває в нашому розпорядженні, у випадку продажу або передачі нами нашої компанії, її активів або їх частини. У випадку такого продажу чи передачі ми докладемо усіх розумних зусиль для того, щоб наш правонаступник використовував особисту інформацію, надану Вами через цей сайт, відповідно до положень цієї Політики конфіденційності.

Захист особистої інформації

Ми використовуємо адміністративні, технічні й фізичні заходи безпеки для захисту від

несанкціонованого розкриття, використання, зміни або знищення особистої інформації, наданої Вами через даний сайт.

 

Для захисту особистої інформації, наданої вами через даний сайт, ми використовуємо протокол безпечних з’єднань SSL.

Відновлення політики безпеки

Ця Політика безпеки може періодично обновлятися без попереднього повідомлення про це користувачам, при цьому зміни відображаються відповідно до наших правил розміщення інформації на сайті. Ми проінформуємо Вас про будь-які значні зміни нашої Політики безпеки, опублікувавши відповідне повідомлення на цьому сайті із зазначенням дати останнього оновлення.

Як з нами зв’язатися

Якщо у Вас виникли питання або коментарі щодо цієї Політики безпеки, або якщо Ви б хотіли, аби ми обновили інформацію про Вас або ваші уподобання, Ви можете зв’язатися з нами за однією з адрес або номерів телефону, зазначених для цього на нашому сайті.